• team_977x218
Главная > Блог > Сафарі, «ферарі» та ринок коврів: екскурсії в Еміратах

Блог

11/11/2014Сафарі, «ферарі» та ринок коврів: екскурсії в Еміратах

автор: Марія Наконечна
Уляна та Олександр провели в ОАЕ свій медовий місяць (точніше, «медовий тиждень»), виграли у нашій акції гаманець для документів та погодились розповісти нам про свої пригоди, за що ми їм дуже вдячні (до речі, є корисні поради для тих, хто збирається їхати до Еміратів)!

Уляно, Олександре, чим ви здебільшого займалися в Еміратах?

Перше, що ми зробили, – це поїхали в Dubai Mall, дивились на фонтани, гуляли, але нічого не купили. Все дуже дорого порівняно з Європою, тож, з огляду на те що скоро в нас запланована поїздка до Іспаніъ, вирішили шоппінгом займатися вже там. А після Dubai Mall – здебільшого їздили по екскурсіях.


Сподобалось?

Усі екскурсії залежать від екскурсовода. Хтось «мямлить» і взагалі не цікавиться тим, яке враження залишається у туристів. Хтось навпаки – розбавляє звичну «доповідь» цікавими фактами, жартами та інформацією, яка начебто не стосується основної теми, але дає більше розуміння про те, як живуть люди в цій країні.


А якщо казати взагалі про країну та відпочинок — нам дуже сподобалось. Рекомендуємо всім хоча б раз відвідати Емірати!


А де ви купували екскурсії? У приймаючої сторони чи в місцевих компаній?

Ми не купували екскурсій у приймаючої сторони, бо на платному пляжі, де ми відпочивали, було представлено достатньо екскурсійних бюро. І з багатьох каталогів, що ми в них взяли, ми обрали ті екскурсії, що були найдешевші та мали таку саму (а досить часто і кращу) програму. Врешті-решт, ми побували на екскурсіях від чотирьох різних компаній.


Розкажіть про самі екскурсії: де були, що найбільше сподобалось (якщо не брати до уваги якість роботи екскурсоводів)?

Спершу ми взяли оглядову екскурсію самому Дубаї (вона коштує десь 20 долларів на людину), подивились на Атлантіс, на Пальму Джумейра. Ані в Атлантіс, ані в Бурдж-ель-Араб, на жаль, зараз не пускають, тож розглядали тільки ззовні. Але в цілому ця екскурсія не дуже сподобалась, бо швидко все пролетіли, начебто у ексурсовода був перелік місць, які треба подивитись, і він намагався це зробити якомога швидше.


Далі був Абу-Дабі. Тут нам трапився найцікавіший екскурсовод (доречі, з Казахстану) від місцевої компанії Arabian Night. В Абу-Дабі дуже класно. Окрім подорожі містом, ми були в Ferrari World (на атракціони, щоправда, не пускали) та відвідали «най-най» мечеть. Вона найбільша за розміром, там найбільша люстра, використано найбільше мармуру тощо.


Наступного дня ми поїхалі на сафарі. Спочатку всіх, хто купив цю екскурсію, забрали джіпом Land Cruiser L100, а потім ми поїхали безпосередньо в пустелю. Це було дуже круто! П’ять джипів їздять по пісках, при тому всьому інколи водії роблять такі піруети, що ми десь 6–7 разів ледь не перекинулись разом із машиною! Набагато страшніше, ніж на американських горках. Там усе зрозуміло: чітка техніка, на яку можна покластись. А тут є машина, яка може в будь-який момент перекинутись, і все залежить виключно від майстерності водія. Потім в рамках цього ж сафарі ми катались на досках по піску, відпочивали в маленькому таборі, де була вечеря, місцеві танці живота, кальян, татуювання хною і таке інше.Далі в нас була екскурсія на Індійський океан. Там було трохи нудно. Ми очікували більшого, але нас просто привезли в якийсь готель із пляжем, де ми просто загорали, дивилися на підводне життя (окрім лежаків та рушників давали маски із трубками). І потім просто повернулись до свого готелю. Ми вже потім, після цієї екскурсії, подумали, що нам було би значно цікавіше замість лежання на пляжі поїхати, наприклад, в аквапарк. Але було вже пізно :)


Якщо говорити про відпочинок взагалі, то які поради ви б дали тим, хто збирається відвідати ОАЕ?

Із корисного, що ми для себе зрозуміли, це те, що квитки на деякі об’єкти треба брати самостійно і заздалегідь. Наприклад, ми купували так квитки на Бурдж Халіфа. По-перше, набагато дешевше купляти самому, ніж в агенції. По-друге, якщо брати заздалегідь (за два дні), то виходить ще дешевше. І по-третє, ти можешь проводити на об’єкті набагато більше часу, ніж з екскурсією.


Ще корисне: якщо брати декілька екскурсій, то можна потрапити на базар килимів кілька разів (ми були тричи), бо ця опція присутня у багатьох програмах.


Алкоголь треба брати з собою ще в київському аеропорті. Бо ціни на алкоголь в Еміратах дуже високі (навіть в дьюті-фрі), і алкоголь не так просто знайти.


До речі, треба завжди використовувати бесплатні сервіси, які має готель. Трансфери до моря, трансфери до різних моллів та інші «бонуси», які надаються безкоштовно.


***

Ось такі враження залишились у Олександра та Уляни, які провели тиждень в Еміратах, в отелі Citymax Bur Dubai 3*. Ми дуже вдячні їм за цікаву розповідь і сподіваємося незабаром дізнатися про їх нові пригоди в нових країнах!


Посміхайтеся частіше!

Андрій Кравченко